پاورپوینت كسب‌ و ‌كار هوشمند

دسته بندي : مباحث رشته ها » پاورپوینت

دانلود پاورپوینت با موضوع پاورپوینت كسب‌ و ‌كار هوشمند دارای 52 اسلاید و با فرمت .pptx و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

 

تعداد اسلاید : 52 اسلاید
فرمت فایل: پاورپوینت .pptx و قابل ویرایش
آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس


قسمتی از متن نمونه:


كسب‌ و ‌كار هوشمند  هدف ازاين ارائه ، درک ارتباط و تاثير بين هوش سازماني و سازمان و مديريت ميباشد.   هوش سازماني( که به عنوان کسب و کار هوشمند نيز مورد خطاب قرار ميگيرد ) يعني >>داشتن دانشي فراگير از همه عواملي که بر سازمان موثر است<<. داشتن دانشي عميق نسبت به همه عوامل مثل مشتريان، رقبا، محيط اقتصادي، عمليات و فرآيندهاي سازماني (مالي، فروش، توليد، منابع انساني و...) که تاثير زيادي بر کيفيت تصميمات مديريتي در سازمان مي‌گذارد.   باتلر (Butler 2001) ميگويد هوش تجاري مديريت درست و موثر اطلاعات براي هدفي تجاري است و اساساً به ارتباط بين كاربر و سيستمهاي فناوري اطلاعات مرتبط ميگردد. بطور خلاصه: هوش تجاري شرح نيازهاي سازمان است براي تجزيه و تحليل البته به همراه گزارش دهي مناسب و برخط.اين مبحث كاركردها ، گزارش دهي ، تجزيه و تحليل ، انبار داده ، OLAP ، پرتال و .... را در بر ميگيرد.(محمد رضا تارخ – هوش تجاري –دي 1391 –انتشارات دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي – چاپ اول)  روند تكامل هوش تجاري  گزارش دهي: توزيع ذخاير ثابت شده نفتي در قارههاي مختلف از 1999 تا 2009 ( درصد)  نمونه عملي: شركت تويوتا شركت تويوتا موتورز در آمريكا يكي از زير مجموعه هايي تويوتاي ژاپن است.متوسط هزينه حمل هر خودرو براي اين شركت 72 تا 80 دلار كه سالانه حدود 2ميليون دستگاه در حدود 160 ميليون دلار خواهد بود.(حدود 500 ميليارد تومان كه البته در مقايسه با 3 هزار ميليارد و 9000 ميليارد رقم ناچيزي است) مشكلات:زنجيره تامين همواره با مشكل روبرو بود عدم به موقع تحويل خودرو به مشتريان و نارضايتي آنان جذب شدن مشتريان به شركتهايي نظير هوندا با توليد خودروهاي هيبريدي در 2003 مكشلات مضاعف شد.
دسته بندی: مباحث رشته ها » پاورپوینت

تعداد مشاهده: 177 مشاهده

فرمت فایل دانلودی:

فرمت فایل اصلی: .pptx

تعداد صفحات: 52

حجم فایل:3,833 کیلوبایت

 قیمت: 9,900 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.   پرداخت و دریافت فایل
  • محتوای فایل دانلودی:
    دانلود پاورپوینت با موضوع پاورپوینت كسب‌ و ‌كار هوشمند دارای 52 اسلاید و با فرمت .pptx و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد

    تعداد اسلاید : 52 اسلاید

    فرمت فایل: پاورپوینت .pptx و قابل ویرایش

    آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس